Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Naszym atutem jest stała i sprawdzona kadra. Zatrudniamy pracowników którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie zawodowe przy naprawach samochodów marki Citroen.

Naszym atutem jest również kompleksowość i szeroki zakres usług, zapraszamy do zapoznania się z nimi, wierzymy że pozwoli to dokonać wyboru naszej firmy jako warsztatu z którym będziecie Państwo współpracować.

Naprawy i weryfikacje są wykonywane przez naszych pracowników z myślą o Państwa bezpieczeństwie, a zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Wykonując zalecane i niezbędne naprawy będziecie Państwo zadowoleni z użytkowania swojego auta, które stanie się bardziej niezawodnym.

W tradycji naszej firmy są wieloletnie autoryzacje i doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych. Stosujemy profesjonalne narzędzia, oraz zaplecze serwisowe i techniczne, które wspomaga wykonywanie napraw na wysokim poziomie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług.

Cały czas dążymy do poprawy jakości, poprzez rozwój wyposażenia serwisowego, oraz wiedzy technicznej naszych pracowników.

Przeglądy używanych Citroenów przed zakupem

Dobrym wyborem jest zakup samochodu bezpiecznego, w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych wydatków

Serwisuj swoje auto systematycznie

Wiele lat doświadczenia w naprawach Citroena powoduje, że zawsze doradzamy naszym Klientom aby bardziej dbali o swoje samochody.

CITROEN serwis usługi dodatkowe

Naszym atutem jest kompleksowość i szeroki zakres usług, zapraszamy do zapoznania się z nimi.