Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Wymieniamy: filtry powietrza i przeciwpyłkowe, olej silnikowy i filtry oleju, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, olej w manualnej skrzyni biegów, olej w skrzyni automatycznej, świece zapłonowe i żarowe, filtry paliwa, paski pomocnicze.

Wszelkie czynności przeglądowe wykonujemy na podstawie kart przeglądowych odpowiednich dla poszczególnych modeli Citroena w zależności od rodzaju i typu silnika, wieku samochodu, oraz jego przebiegu. W przypadku pierwszej wizyty Klienta w naszym serwisie, doradca na podstawie informacji uzyskanych od Klienta może uzgodnić zakres czynności przeglądowych, oraz jakie części zamienne można zastosować, czy oryginalne, czy też z grupy tańszych również gwarantowanej jakości.

Wiele lat doświadczenia w serwisowaniu i naprawach Citroena powoduje, że zawsze doradzamy naszym Klientom aby bardziej dbali o swoje samochody. Systematycznie wykonywane coroczne przeglądy i naprawy sprawią, że w dłuższym okresie czasu nie będzie spiętrzeń wydatków i problemów z samochodem.

Dlatego też zalecamy aby przynajmniej raz w roku dokonali Państwo przeglądu samochodu w czasie którego zweryfikowany zostanie jego stan techniczny i usunięte wszelkie usterki. Jeżeli przebiegi auta są większe niż 15 000 km rocznie, zalecamy przeglądy co 15 000 km.

Systematyczne serwisowanie samochodu wynagrodzi przezornych i przewidujących Klientów dając im poczucie pewności, że auto ich nie zawiedzie w niespodziewanym momencie. Wiemy o tym dobrze, że szczególnie dolegliwe są te przypadki gdy się gdzieś śpieszymy lub jesteśmy daleko od miejsca zamieszkania.