Home » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

22

cze

Przeglądy używanych Citroenów przed zakupem

Przeglądy nasze mają szeroki zakres i obejmują: testy lakiernicze, które odpowiedzą Państwu na pytanie, które elementy samochodu były lakierowane, oraz czy auto miało wypadek lub kolizję drogową. Może mieć to wpływ na geometrię pojazdu, uszkodzenie płyty podłogowej, uszkodzenie stref pojazdu mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo (na przykład uszkodzone bądź spawane podłużnice lub wiele innych).
Przegląd nasz odpowie Państwu na pytanie czy pod względem bezpieczeństwa biernego i czynnego auto spełnia wymogi Citroena.

17

cze

Serwisuj swoje auto systematycznie – Opłaca się

Wiele lat doświadczenia w serwisowaniu i naprawach Citroena powoduje, że zawsze doradzamy naszym Klientom aby bardziej dbali o swoje samochody.

Systematycznie wykonywane coroczne przeglądy i naprawy sprawią, że w dłuższym okresie czasu nie będzie spiętrzeń wydatków i problemów z samochodem.

Zadbane i w dobrym stanie technicznym auto w przypadku, gdy będziecie je Państwo chcieli sprzedać, będzie łatwiejsze do sprzedania i osiągnie wyższą cenę.

10

cze

Czy opłaca się kupić używanego Citroena

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy porównać względy ekonomiczne przy zakupie auta nowego i używanego. Kupując auto nowe należy się liczyć z bardzo dużym spadkiem jego wartości szczególnie w ciągu pierwszych trzech czterech lat, później proces ten przebiega wolniej. W zależności od modelu Citroen C1 C2 C3 C4 C5 i inne, spadki te trochę się różnią, ale średnio można przyjąć że są rzędu około 50 % i większe.

03

cze

Dla Kobiet kierowców

W związku z tym, że coraz więcej kobiet użytkuje samochody marki Citroen i często muszą same radzić sobie z ich obsługą i naprawami, pracownicy nasi dokładają wszelkich starań, aby wizyty w naszym serwisie były jak najmniej uciążliwe i stresujące.

Naszym celem jest zapewnienie użytkowniczkom poczucia bezpieczeństwa i spokoju o poprawny stan techniczny samochodu.

28

Maj

Wykonujemy często badania aut używanych i wielokrotnie nie dochodzi do zakupu

warto zatem skorzystać z naszej usługi, aby nie popełnić kosztownego błędu.

Dowiedz się więcej

Strony