Home » Warto Wiedziec » Przeglądy używanych Citroenów przed zakupem
auto używane

22

cze

Przeglądy używanych Citroenów przed zakupem

Przeglądy nasze mają szeroki zakres i obejmują: testy lakiernicze, które odpowiedzą Państwu na pytanie, które elementy samochodu były lakierowane, oraz czy auto miało wypadek lub kolizję drogową. Może mieć to wpływ na geometrię pojazdu, uszkodzenie płyty podłogowej, uszkodzenie stref pojazdu mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo (na przykład uszkodzone bądź spawane podłużnice lub wiele innych).
Przegląd nasz odpowie Państwu na pytanie czy pod względem bezpieczeństwa biernego i czynnego auto spełnia wymogi Citroena.

Diagnostyka komputerowa odpowie państwu na pytanie czy są usterki elektroniki pojazdu i jaki to może mieć wpływ na jego dalszą eksploatację.

Dalszym etapem badania są oględziny mechaniczne obejmujące zawieszenie pojazdu ocenę stanu technicznego silnika, oraz sprawdzenie wielu innych elementów samochodu. Raport końcowy przedstawiany naszemu Klientowi może zawierać również informację jaką kwotę trzeba będzie przeznaczyć na naprawy w najbliższym czasie.

W dzisiejszych realiach rynkowych nie każdego Klienta stać na zakup nowego Citroena. Decyzje są tym trudniejsze, że często wybory Państwa związane są z zakupem auta wyższej klasy, na które pomimo że jest to auto używane należy przeznaczyć kwotę, za którą można już kupić auto nowe niższej klasy.

Bez względu na kwotę jaką chcemy przeznaczyć na zakup samochodu używanego (przykładowo 10, 20, 30 40, 50 tys. czy też więcej) wybór Państwa powinien być dokonany w sposób właściwy.

Dobrym wyborem w tym przypadku jest zakup samochodu bezpiecznego, w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych bezpośrednio po zakupie.
Jest to tym trudniejsze, że obecnie nasz rynek wtórny przepełniony jest samochodami w złym stanie technicznym, których nie należałoby kupić. Jeśli auto ma relatywnie mniejszy przebieg i jest w dobrym stanie technicznym, to warto zapłacić nawet więcej niż wynikałoby to z ceny typowej dla tego rocznika i wersji wyposażeniowej. Z drugiej strony dla aut z dużymi przebiegami tak zwanymi ponadnormatywnymi przy wycenie wprowadza się korekty obniżające cenę.

Warto zatem skorzystać z naszej usługi Zapraszamy do naszego serwisu z wybranym samochodem a pomożemy Państwu w podjęciu decyzji czy kupić dane auto.