Home » Warto Wiedziec » Serwisuj swoje auto systematycznie – Opłaca się
serwis

17

cze

Serwisuj swoje auto systematycznie – Opłaca się

Wiele lat doświadczenia w serwisowaniu i naprawach Citroena powoduje, że zawsze doradzamy naszym Klientom aby bardziej dbali o swoje samochody.

Systematycznie wykonywane coroczne przeglądy i naprawy sprawią, że w dłuższym okresie czasu nie będzie spiętrzeń wydatków i problemów z samochodem.

Zadbane i w dobrym stanie technicznym auto w przypadku, gdy będziecie je Państwo chcieli sprzedać, będzie łatwiejsze do sprzedania i osiągnie wyższą cenę.

Dlatego też zalecamy aby przynajmniej raz w roku dokonali Państwo przeglądu samochodu w czasie którego zweryfikowany zostanie jego stan techniczny i usunięte wszelkie usterki. Jeżeli przebiegi auta są większe niż 15 000 km rocznie, zalecamy przeglądy co 15 000 km.

Systematyczne serwisowanie samochodu wynagrodzi przezornych i przewidujących Klientów dając im poczucie pewności, że auto ich nie zawiedzie w niespodziewanym momencie. Wiemy o tym dobrze, że szczególnie dolegliwe są te przypadki gdy się gdzieś śpieszymy lub jesteśmy daleko od miejsca zamieszkania.